?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Studer OnAir 3000 встановлено на радіостанції Europe 1Europe 1, одна з найпопулярніших радіостанцій Франції, придбала для своїх студій кілька цифрових мікшерів Studer OnAir 3000. Заснована 1955 року, радіостанція Europe 1 належить компанії Lagardère Active. Для оновлення звукового обладнання в студіях, серед багатьох різноманітних варіантів мікшерів було обрано саме Studer.

Це пульти модульного типу: основні панелі мають рекові кріплення, внутрішні блоки живлення і процесори, що встановлюються в студійні пульти.

“Ми вже мали чудовий досвід роботи з мікшерами OnAir 3000 і впевнились, що вони надійні, модульні, гнучкі у використанні й міцні”, - розповідає Мікаель Аллюш, головний інженер Europe 1. “Тож було цілком природно, що ми залишились вірними цій моделі”.

Конструкція Studer OnAir 3000 базується на модульній основі та на новому DSP процесорі. Фейдерна панель містить шість фейдерних лінійок, всього можна встановити до восьми фейдерних панелей, що в сукупності надають 48 фейдерів.

Такі можливості OnAir 3000 забезпечують використання мікшера як стаціонарного пульта звукорежисера; або як окремої фейдерної панелі для радіо-діджеїв та для випусків новин, чи, наприклад, у якості системи, що може керуватися з комп’ютера, без фізичної наявності органів керування мікшера.

Нова інсталяція була радісно сприйнята всією командою Europe 1. “Цей мікшер дуже простий у використанні. Крім того, ми задоволені розширеними можливостями двостороннього зв’язку: від диспетчерської до навушників у студії, або до зовнішніх телефонних ліній і кодека", - підсумовує Аллюш. “Функція "Snapshot" (зберігає/викликає налаштування, сцени) надзвичайно корисна, оскільки у нас багато різних користувачів і всі вони використовують власні конфігурації”.

Tags: