?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Studer Vista 1 отримує ефекти Lexicon в оновленій версії 5.1Нове програмне забезпечення надає вбудовані surround процесори Lexicon FX для мікшерів Vista 1. Керуються вони безпосередньо за допомогою інтерфейсу Vistonics.

Studer випустила оновлення для мікшера Vista 1 — версію 5.1, до якого додали процесор ефектів Lexicon®. Менеджер із продукції Роджер Хейнігер зазначає: “Нова програма дозволяє використовувати вбудовані surround процесори Lexicon FX для Vista 1 (2 процесори, до 8-ми моноефектів), що контролюються безпосередньо через інтерфейс Vistonics™, і це при дуже компактному розмірі мікшера”.

В основному Vista 1 використовується для теле- й радіовиробництва, у мобільних трансляційних студіях, театрах і молитовних будинках, а також під час трансляцій наживо та музичних ефірів. Мікшерні пульти Vista 1 доступні з 32-ма або 22-ма моторизованими фейдерами, мають інтерфейс Vistonics і функцію FaderGlow, можуть використовувати 96 каналів DSP, у тому числі формат об’ємного звуку 5.1, моніторинг трансляції, двосторонній зв’язок, контроль за рівнем сигналу й GPIO.

Tags: