?

Log in

No account? Create an account
Підсилювачі CROWN і гучномовці JBL у кінотеатрі HAUS ZOAR DOLBY ATMOS™Haus Zoar в місті Мьонхенгладбах — це перший німецький кінотеатр Dolby Atmos™, у якому застосовані мережеві підсилювачі Crown серії DCi. Окрім підсилювачів Crown, звукова система кінотеатру побудована на акустичних системах JBL ScreenArray.

Три гучномовці JBL ScreenArray 3732T формують головні - лівий, правий та центральний канали, два сабвуфери JBL 4642A розташовані в передній частині кінотеатру, а два 18'' сабвуфери JBL 3635 – у його тиловій частині. Для розкриття максимального звукового потенціалу системи Dolby Atmos, 50 гучномовців JBL 8350 інстальовані на бокових стінах кінотеатру, а також ліворуч і праворуч на стелi, вони направлені вниз по діагоналі на слухачів. Висока потужність JBL 8350 та рівномірне звукове покриття повністю відповідають вимогам Dolby Atmos.

Акустичні системи підсилюються 10-ма Crown DriveCore серії DCi Network, серед яких DCi 8|300N, DCi 4|600N та DCi 2|600N. Цифровий аудіо сигнал від кінопроцесора Dolby CP850 Atmos надсилається безпосередньо до цифрових входів підсилювачів Crown через мережевий аудіо протокол BLU link by HARMAN. Це виключає необхідність перетворення сигналу з цифрового в аналоговий та навпаки – зберігаючи чистоту та прозорість оригінального багатоканального запису саундтреків. Крім цього, підсилювачі Crown серії DCi мають пресети для різних моделей і типів акустичних систем JBL.

“Haus Zoar є зразковим кінотеатром, що демонструє усі можливості об'ємного звуку від Dolby Atmos. Кінопроцесор Dolby CP850 Atmos, нові підсилювачі Crown DCI, масштабна звукова система JBL і чудові акустичні умови створюють неповторне звукове середовище. Безумовно, це один із найбільш унікальних кінотеатрів у світі”, - запевняє Карстен Пітер із компанії Audio Pro Heilbronn (інсталятора звукової системи в кінотеатрі).

Виробництво телесеріалу Coronation Street відтепер зі Studer Vista 1ТРАФФОРД, Великобританія. Серіал Coronation Street телекомпанії ITV, події якого відбуваються у вигаданому місті на півночі Англії, став найтривалішою у світі телевізійною «мильною оперою» і з'явився в ефірі ще в грудні 1960 року. Нещодавнім оновленням під час зйомок став перехід від аналогового до цифрового мікшування на платформі Studer.
Спільно з консультантами від компанії AVC Electronics, головний звукоінженер Coronation Street Алан Монкс та технічний менеджер Стен Робінсон досліджували ринок у пошуках відповідного мікшера. Однак саме старший звукорежисер серіалу, Марк Кокран, запропонував спробувати Studer Vista 1 разом із компактними стейджбоксами для двох нових виробничих приміщень.
22-фейдерний мікшер Studer Vista 1, має 20 лінійок і два мастер фейдери, він забезпечує Coronation Street справжнім трансляційним моніторингом, двостороннім зв'язком, контролем за перевантаженням сигналу і вісьмома входами/виходами загального призначення (GPIO). Окрім простоти у користуванні та інтуїтивного інтерфейсу Vistonics ™, чи не найважливішою перевагою Studer після порівнянь із альтернативними мікшерами став мікрофонний передпідсилювач.
Стен Робінсон визнає, що мікрофонна трансформаторно-балансна вхідна карта Studer D21m (на всіх п'ятьох стейджбоксах, які передають MADI через систему Optocore), також стала ключовим фактором на користь Studer.
Консультант від компанії AVC Electronics Раз Хан зазначив: "Встановлення обладнання стало набагато простішим завдяки оптоволоконній системі яка передає MADI до мобільної телестанції. Вбудований DSP процесор, відповідає всім необхідним вимогам у роботі та забезпечує необхідне резервування".
Він додав: "Нам не подобається багаторівневе меню інших мікшерів. Меню Studer Vista 1 набагато простіше. Легкість в управлінні мала велике значення під час вибору, оскільки, окрім невеликого штату технічного персоналу, ми маємо позаштатних інженерів, які користуються системою. Новий мікшер всім дуже сподобався. Щойно мікрофон підключається до відповідного входу, джерело сигналу відразу з'являється на відповідному фейдері в контрольній кімнаті”.
Такий цифровий формат дозволив Стену Робінсону створити унікальну оптоволоконну систему для передачі сигналів по всій робочій зоні. Портативні стейджбокси, побудовані на мережевій структурі Optocore, дозволяють розподіляти сигнали від студій (чи інших зон) у різні точки знімального майданчика.
Кожна студія має свій власний стейджбокс, який легко переміщується до необхідного майданчика і підключається до кабельної мережі гібридної камери SMPTE 311M, через роз’єми 100 SMPTE, розкидані по території. Сигнали від мікрофонів, зворотний зв’язок зі студією, моніторинг зображення, двосторонній зв'язок та інше автоматично спрямовуються до студії й апаратних кімнат. "По суті, весь знімальний майданчик стає робочою студією," - розповідає Стен Робінсон.
Підсумовуючи, він, так само як і Марк Кокран, висловлює захоплення Vista 1: "Ми всі були дуже задоволені вибором на користь мікшера Studer".

Tags:

NAMM 2014: новинки від JBL, Soundcraft та AKGJBL Professional
JBL Professional представляє нову подвійну 10” акустичну систему V20 й подвійний кардіоїдний 15'' суб-бас S25 із серії лінійних масивів VTХ.
Новинки вирізняються чіткістю звучання, високою потужністю, точністю звукового покриття та компактними габаритами.
VTX V20 – трисмуговий елемент лінійного масиву, оснащений компресійним драйвером D2 та низькочастотними динамічними головками Differential Drive.
VTX S25 має дві по 2000 Вт 15'' динамічні головки Differential Drive.
V20 та S25 можна використовувати як центральний кластер, систему затримки або разом з головними масивами VTX V25.
Крім цього, JBL представила новий студійний суб-бас LSR310S, оптимізований для використання разом зі студійними моніторами JBL LSR 3 Series. Це дозволило розширити низькочастотний діапазон системи до 20 Гц.
Також JBL Professional анонсувала вихід нової версії легендарних компактних активних акустичних систем серії EON - EON600.

Soundcraft
Soundcraft розширює свою популярну серію мікшерів Si Performer новим Si Performer 1 – наразі найменшим мікшером цієї серії.
Новинка має два додаткові слоти для карт розширення, 80 входів до міксу, запатентовані функції FaderGlow та Channel Displays, протокол DMX для управління динамічним світлом — і все це в одному 19-дюймовому рековому мікшері. Si Performer 1 має ту саму потужність, що і Performer 2 та Performer 3, але кількість мікрофонних входів та фейдерів зменшена до 16.
Ще однією новинкою від Soundcraft є Realtime Rack – 1 юнітовий пристрій здатний обробляти до 16 каналів потоку MADI, а при об’єднанні пристроїв – до 32, 48 чи 64 каналів.
Апаратне та програмне забезпечення Realtime Rack дозволяє користувачам мікшерів Soundcraft серії Vi інтегрувати велику кількість плагінів UAD від Universal Audio з наднизькою латентністю.

AKG
AKG представляє одноканальну радіосистему WMS420, створену для невеликих закладів та споруд.
Доступні чотири варіанти комплектації: Vocal Set – з вокальним мікрофоном AKG D5; набір з головним мікрофоном AKG C555L; набір з петличним мікрофоном AKG C417, та інструментальний набір з гітарним кабелем AKG MKG L.
Бразильський фестиваль Rock in Rio, що протягом семи днів зібрав близько 600 тисяч відвідувачів, пройшов у концертній споруді City of Rock. Для цьогорічного фестивалю компанія Gabisom Audio Equipment застосувала лінійні масиви JBL VTX і підсилювачі Crown I-Tech HD від корпорації HARMAN Professional.

Лінійні масиви JBL VTX і підсилювачі Crown I-Tech HD – на головній сцені фестивалю Rock in RioЯк і минулоріч, на фестивалі Rock in Rio виступили найвідоміші світові виконавці, зокрема: Beyoncé, David Guetta, Muse, Justin Timberlake, Alicia Keys, Bruce Springsteen, Metallica, John Mayer, Bon Jovi, а також багато інших зірок.
Компанія Gabisom інсталювала масивну систему звукопідсилення, що загалом складалася з 152-х повнорозмірних елементів лінійних масивів JBL VTX V25, 46-ти підвісних сабвуферів VTX S28 і 24-х сабвуферів G28, що встановлюються на підлогу. Звукова система підсилювалась 122-ма Crown I-Tech 12000 HD, а керування нею здійснювалось за допомогою програми JBL HiQnet Performance Manager™.

“Під час попереднього фестивалю Rock in Rio ми успішно застосували лінійні масивів JBL VERTEC, тож цього року ми використали шанс продемонструвати легкість у керуванні й потужність лінійних масивів серії VTX, а також підсилювачів Crown I-Tech HD”, - розповідає Пітер Рейсі, головний інженер бразильської компанії Gabisom Audio Equipment. “Звукова система чудово відпрацювала, і ми впевнені, що обладнання від HARMAN Professional ще багато років забезпечуватиме на найвищому рівні потреби як виконавців так і відвідувачів фестивалю”.

“Компанія Gabisom є надійним партнером HARMAN Professional впродовж багатьох років, вона довірила нашому звуковому обладнанню озвучення головної сцени (Palco Mundo) фестивалю Rock in Rio”, - зазначає Хайме Альборс, представник корпорації HARMAN Professional. “На ринку існує великий вибір високоякісного обладнання, тож той факт, що Gabisom кожного разу обирає саме нашу продукцію, безпосередньо засвідчує найвищу якість JBL та Crown, які відповідають всім вимогам продюсерів і звукоінженерів – незалежно від масштабності події. Я відвідував фестиваль Rock in Rio багато разів, і щоразу був вражений, як фантастично наше обладнання справляється з сотнею тисяч несамовитих фанів!”
Linkin Park на арені SM Mall разом з JBL VTX та Crown VRACKПАСАЙ, Філіппіни — Під час турне на підтримку нового альбому Living Things гурт Linkin Park «запалив» своїм потужним метал-реп-роком 20-ти тисячну арену SM Mall. Компанія SoundCheck надала звукову систему, що складалася з 128 топів та сабвуферів JBL серії VTX та підсилювалася 30-ма Crown VRACK.
Для покриття центральної та бокових зон було застосовано 60 елементів лінійних масивів JBL VTX V25 та 60 сабвуферів VTX S28. Для покриття місць перед сценою додатково використовувалося шість середніх елементів лінійних масивів JBL VERTEC® VT4888DP-PA та 16 повнорозмірних сабвуферів VERTEC VT4880A. 12 гучномовців VRX932LA-1 були розташовані на підлозі разом із сабвуферами у кардіоїдній конфігурації.
Crown VRACK - це рекова мобільна конструкція з підсилювачами Crown I-Tech HD з можливістю аналогового та цифрового під'єднання. Загальна система підсилення містила сімдесят вісім Crown I-Tech 12000 HD, дев'ять I-Tech 9000 HD та дванадцять I-Tech 4х3500 HD. Для налаштування системи та керування нею компанія SoundCheck застосувала програму JBL HiQnet Performance Manager.
Додаткову допомогу під час підготовки та самого шоу надав Вінсента “Вінні” Перро — менеджер із турового звуку HARMAN Professional Asia. Хоча концертна споруда SM Mall є дуже великою, Перро зрозумів, що кількість обладнання, яку вимагав райдер Linkin Park, була надлишковою. “Я думаю, що все більше професіоналів це усвідомлюють — сабвуфери та лінійні масиви JBL VTX забезпечують куди більше покриття та є значно продуктивнішими, ніж будь-які інші подібні акустичні системи. JBL серії VTX мають чіткіше звучання, нижчий рівень спотворень і рівнішу частотну характеристику”, - зазначає Перро.
Після початку шоу, було прийняте рішення повністю відключити деякі верхні сабвуфери, а на решті – знизити рівень на 7-10 дБ. Навіть наприкінці шоу коли емоції глядачів зашкалювали, саби працювали на рівні -3.5дБ.
Програмне забезпечення Performance Manager дозволило команді оптимізувати інсталяцію гучномовців JBL VTX та VERTEC. Крім цього, Performance Manager повністю інтегрується з VRACK від Crown. “Нам майже не довелось користуватись вбудованим процесором OmniDrive HD DSP,” - розповідає Перро. “Під час мікшування шоу Ван Дрютен (звукорежисер Linkin Park) використовував лише чотири фільтри свого еквалайзера”.
“Якість звуку була фантастична, тож Linkin Park, персонал та промоутер залишились надзвичайно задоволеними звуковою системою”, - підсумовує Перро.
Мікшерний пульт Studer Vista 5 M2 для нової студії телеканалу 1+1 Київ, Україна – Телеканал 1+1 модернізує обладнання, придбавши цифровий мікшерний пульт Studer Vista 5 M2. Поставку звукового мікшера здійснила компанія «Комора» - офіційний представник в Україні корпорації Harman Professional Sound.

Співпраця українського мовника з компанією «КОМОРА» має досить тривалу історію, адже телеканал постійно працює над удосконаленням власного звукового комплексу, в арсеналі якого нині більшість позицій – обладнання від HARMAN. Зокрема, це мікшерні пульти Soundcraft, мікрофони AKG, компресори обробки сигналу dbx, а також аналоговий мікшер Studer 928.

«1+1» входить до холдингу Media Group, якому належать такі інформаційні ресурси, як: 2+2 , ТЕТ, PlusPlus , УНІАН та 1+1 International, - нині займається розширенням виробничих площ, адже дотепер цілодобове мовлення здійснюється в межах «студійних ефірів». Зважаючи на перспективи розширення, телеканал здійснив заміну існуючої консолі на нову Vista 5 M2, яка працюватиме в контрольній кімнаті нової студії.

Компактний та універсальний мікшер Vista 5 M2 налаштований на 30+2 фейдери, має стандартну систему входів і виходів D21m. При цьому складається з 20 каналів, оптимізованих як вхідні, і 12 додаткових універсальних каналів, що працюють як на вхід, так і на вихід.

Технічна служба телеканалу «1+1» після ретельного вивчення різних пропозицій зупинилася на Studer Vista 5 M2, адже суттєвою перевагою цієї моделі є інтерфейс Vistonics II ™. Він дозволяє одержувати доступ до 240 каналів у будь-кому порядку. При цьому, у число входів/виходів включено різноманітні карти: мікрофонні/лінійні, ADAT, TDIF, AES/EBU, SDI й MADI. Загальне число входів і виходів може перевищувати 1700. Відтак цифровий мікшерний пульт Studer Vista 5 M2 використовуватиметься українським мовником під час роботи з блоком новин, під час сповіщення прогнозів погоди, а також для виготовлення передач, у яких проходять виступи «наживо» українських та закордонних виконавців.

Водночас відкриття нової студії у межах розширення виробничих площ дозволить використовувати новий мікшер у виготовленні спортивних проектів телеканалу.

Інженери «1+1» вже пройшли повний цикл тренінгів від представника Studer – Крістофера Біндера – щодо користування пультом Studer Vista 5 M2. При цьому, українські інженери відзначили не лише простоту й легкість у керуванні, а й високий рівень надійності нової консолі.

Tags:

Підсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у ДаніїПідсилювачі Crown DCІ та гучномовці JBL для першої системи Dolby Atmos™ у Данії Кінотеатр Cinema Apollon у Датському місті Струер вже давно є символом впровадження найсучасніших і найкращих кінотехнологій. 2013 року Cinema Apollon інсталює свою першу систему об'ємного звуку Dolby Atmos, що підсилюється Crown серії DriveCore Install (DСІ). Dolby Atmos застосовує новітні технології об'ємного звуку, використовуючи як підвісні гучномовці, так і традиційні акустичні системи для створення надзвичайно реалістичного й усеохоплюючого звукового простору. Для досягнення неповторного враження від перегляду фільму, в систему Dolby Atmos включено 64 гучномовці. Cinema Apollon є першою компанією, що встановила CP850 Dolby Atmos Cinema Processor в одному зі своїх кінотеатрів. Під час проектування системи та її налаштування для 180-місного залу компанія LydRommet (місцевий постачальник обладнання Crown та JBL) співпрацювала разом з AVC Kino Digital, що займається театральним дизайном, і з технічною командою Dolby в Лондоні. Система повинна відповідати критеріям Dolby Atmos, а також забезпечувати максимальні рівні звукового тиску (SPL) кожного гучномовця в інсталяції. Аналогові підсилювачі Crown DCi у кінотеатрі Cinema Apollon включають моделі DCi 8|300, 4|600 та 4|300. Вони підсилюють весь комплект гучномовців JBL: основні гучномовці JBL ScreenArray® 3732 та сабвуфери 4642A, 42 гучномовці об'ємного звуку 8350 та два сабвуфери JBL4645C для підсилення низьких частот в тиловій частині кінозалу. Crown DCi були обрані завдяки здатності досягати чистого, потужного звуку, незважаючи на компактний розмір (всього 2 юніта). Флеммінг Б'єрке з компанії LydRommet зазначає: “Технічні вимоги Dolby Atmos становлять 105дБ пікового звукового тиску (SPL) у центральній зоні кінотеатру. Ми впоралися з цим завданням незважаючи на великі розміри залу. Crown DCi є високоякісними підсилювачами, що ідеально підходять для Dolby Atmos”. Наразі це перша система Dolby Atmos, встановлена в Данії.
CBC/Radio-Canada – це канадська національна станція телерадіомовлення, одна з найважливіших культурних інституцій країни. Вона є лідером з надання послуг радіомовлення, телебачення, Інтернету та інших супутникових сервісів. З липня 2013 року на CBC/Radio-Canada в Монреалі відбувається процес модернізації обладнання. Зокрема, було придбано чотири цифрові мікшерні пульти Studer Vista 1, маршрутизатор та систему обробки сигналу Studer Route 6000, три блоки віддаленого керування Vista Compact Remote Bay та інше обладнання.

CBC/Radio-Canada придбала чотири мікшери Studer Vista 1Три 32-фейдерні та один 22-фейдерний мікшери Vista 1 встановлюються у чотирьох окремих контрольних приміщеннях відео студій у Монреалі: CDI Control Room 1, CDI Control Room 2, CBMT (що транслює новини англійською мовою) та CDI Control Room 3, де використовуватиметься 22-фейдерний мікшер. Кожен пульт має наступну конфігурацію: вісім AES пар входів/виходів, 32 мікрофонні/лінійні входи та 32 лінійні виходи (включаючи моніторинг).

Усі чотири мікшери будуть під'єднані до центральної контрольної кімнати, де розташовані маршрутизатор Studer Route 6000, сім систем аудіо інтерфейсу високої пропускної здатності Studer D21m та синхронізатор Studer D21 MasterSync. Route 6000 може опрацьовувати близько 1,728 x 1,728 входів та виходів. Це модульний пристрій, що підтримує різні аудіо формати: мікрофонний, лінійний, AES/EBU, MADI, ADAT, TDIF, SDI та Dolby® E. Ще один D21m розташовано у контрольному приміщенні CMBT.

Мікшери та всі компоненти будуть з'єднані за допомогою комутаційної системи Studer RELINK, яка об’єднує всі входи/виходи. Система з’єднує всі мікшери Studer, що знаходяться на різних трансляційних станціях. Це дозволяє розподіляти аудіо джерела та контрольні дані по всій мережі. Route 6000 надає операторам прямий доступ до всіх об’єднаних джерел через дисплей на контрольному екрані Vista 1. Крім того, Route 6000 може керуватись через нову апаратну контрольну панель X-Y Panel від Studer, а також через комп'ютерні робочі станції, що працюють з програмним забезпеченням Studer Route 1000.

Для гнучкості в процесі мікшування в приміщеннях CDI News Room 1, CDI News Room 2 та контрольному приміщені CMBT будуть встановлені пристрої віддаленого керування Studer Vista Compact RemoteBay.
Vista Compact RemoteBay — це невеликий, розкладний пристрій, подібний до ноутбука, який можна використовувати у підпорядкованому режимі «slave» або у якості додаткового мікшера, паралельно з головним та керувати віддалено від основного мікшера, навіть знаходячись за межами контрольного приміщення.

Tags:

Компанія All Mobile Video модернізує мобільні трансляційні станції мікшерами StuderНЬЮ-ЙОРК — All Mobile Video (AMV) є однією з провідних американських компаній, що надає послуги у галузі радіо- й телемовлення, а також у розважальній індустрії. Компанія має сцени та студії на Манхетені й парк мобільних трансляційних вантажівок по всій країні. AMV однією з перших почала застосовувати відео високої роздільної здатності та активно використовує мобільні трансляційні станції. Нещодавно компанія придбала цифрові мікшерні пульти Studer Vista 9 та Vista 5 M3 для двох мобільних студій.
Мікшер Vista 9 інстальований у AMV “Revolution” – це 16-метровий трейлер, що може збільшувати свої розміри удвічі, раніше відомий як “Resolution”. Studer Vista 5 M3 встановлений у 15-метровій трансляційній вантажівці “NYLA”. Обидва транспортні засоби повністю устатковані відео та аудіо обладнанням за останнім словом техніки. Після модернізації вони готові до робіт будь-якої складності. AMV вже забезпечила трансляції для MTV Video Music Awards, живі трансляції Metropolitan Opera, показ мод Victoria’s Secret і багато інших висококласних подій.
AMV співпрацює зі Studer досить давно, перший мікшер Vista 8 компанія придбала ще вісім років тому. Тепер коли AMV вирішила модернізувати станцію Revolution, пульт Vista 9 став беззаперечним вибором. А придбаний раніше Vista 8 працює й досі — його перемістили до однієї зі сцен AMV на Манхетені.
“З перших хвилин роботи з Vista стало зрозуміло, що, окрім виключної якості звуку, ми отримали надзвичайну легкість у керуванні”, - пригадує Ян Висік спеціаліст з аудіо компанії AMV. Персонал AMV працює щодня з різними замовниками. Тож можливість максимально підвищити швидкість реагування є критичною. “Мікшери Vista 9 та Vista 5 M3 значно полегшують роботу і не потребують багато часу для їх освоєння“.
Висік визнає: “Я завжди був у захваті від сенсорного монітору Vistonics™, на якому розташовані ключові контрольні елементи та який відтворює всі необхідні показники в режимі реального часу. Крім того, кольорове кодування FaderGlow™ є просто безцінним, оскільки дозволяє прив’язати однаковий колір до тих самих функцій на всіх трансляційних та студійних пультах компанії“.
“Однією з найважливіших рис Vista є те, що засоби керування надзвичайно чутливі і миттєвою реагують на «дотик» користувача , на противагу того, що трапляється з пультами інших виробників”, - констатує Висік. Також він відзначає здатність мікшерів до моментального вибору всіх входів і можливості внести зміни одразу до всіх обраних каналів, що надзвичайно економить час для конфігурування.
Під час живих трансляцій деколи трапляються непередбачувані випадки, тож мікшери Vista — це єдині пульти, на які можна покластися. “Режим History є особливою перевагою”, - підсумовує Висік. “Якщо з якоїсь причини виникли проблеми, їх завжди можна відслідкувати й негайно вирішити”.

Tags:

Studer пропонує безкоштовні навчальні відео про мікшер Vista 1Компанія Studer випустила серію безкоштовних навчальних онлайн відеороликів про компактний цифровий аудіомікшер для телерадіомовлення - Studer Vista.

Навчальне відео легке для сприйняття й корисне для тих, хто хоче дізнатись більше про Vista 1, а також для фахівців, які нещодавно почали користуватися цими мікшерними пультами.
22 відео ролики охоплюють такі теми: налаштування панелі керування, конфгурації вхідних каналів, призначення вихідних шин, робота із мікс-мінус каналами, користувацький інтерфейс Vistonics, програмування пульта й використання функції «snapshot», огляд інших особливостей Studer Vista 1.
Переглянути навчальне відео можна на офіційному сайті studer.ch.

Tags:

Profile

pro_sound_ua
КОМОРА: музичний світ професіоналів

Latest Month

August 2014
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow