?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Компанія SELMER Paris запускає новий бренд Seles, щоб довершити свій асортимент музичних інструментів додержуючись цінностей, що належать сім'ї Сельмера з моменту створення компанії в 1885 році.

З самого початку виробництво інструментів SELMER відбувалось на їхньому заводі в Мант-ла-Віль (Франція). Використовуючи всесвітньо відомі ноу-хау, виробництво інструментів є унікальним і аутентичним, з повагою до традиційних методів виготовлення інструментів.

Щоб реагувати на постійно мінливі потреби музикантів Henri SELMER Paris тепер пропонує, з його брендом Seles, лінію інструментів адаптованих для різних бюджетних категорій.

Щоб зробити це, компанія SELMER Paris зіткнулася з численними проблемами через свої інвестиції для дослідження і розробки, що дозволило компанії оптимізувати свої технологічні процеси і стандартизувати певні процедури. Компанія також вкладає кошти в нові промислові процеси для оптимізації виробничого часу. Крім того, зовнішня співпраця дозволить компанії пропонувати більший спектр інструментів.

Для того, щоб увічнити свою історію і традиції, інструменти виготовлені з використанням наших багаторічні традиції виробництва на нашому заводі в Мант-ла-Віль, лишаються під брендом Henri SELMER Paris. Інструменти, виготовлені з використанням самих останніх технологічних і промислових інновацій з'являються під новим брендом Seles.

Ми будемо тримати вас у курсі про запуск нових продуктів в найближчі тижні і місяці .

Tags: