?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Компанія BSS Audio на виставці InfoComm 2014 презентувала нову платформу для маршрутизації та мережевого керування аудіо - Soundweb™ Contrio. Ця платформа, а також її перші продукти - сервер Contrio та настінний контролер Сontrio - надають удосконалені можливості системного контролю й гнучку аудіо маршрутизацію для різноманітних застосувань. Дуже важливо те, що уся продукція Soundweb Contrio є сумісною з вже існуючими приладами BSS Audio Soundweb London. Це надає найширші можливості комплексного вибору обладнання для обробки звуку, маршрутизації та керування аудіо в рамках єдиного системного рішення.

BSS AUDIO представляє SOUNDWEB™ CONTRIO - нову платформу для мережевого керування аудіо системами

1-юнітовий сервер Soundweb Contrio має вбудоване програмне забезпечення HiQnet™, що забезпечує удосконалене системне керування і функціональність медіа сервера в головній точці мережі. Сервер пропонує комплексні логічні та скриптові конфігурації, самовідновлення системи та роботу з помилками, відтворення аудіо повідомлень і загальносистемний розподіл пресетів і медіа.

Лінійка настінних контролерів Contrio складається з чотирьох моделей для керування зонами, їх комбінування й розподілу. Контролери доступні в чорному та білому кольорах, відповідають стандартам ЄС і мають візуальні індикатори (покажчики), що полегшують процес керування та налаштування аудіо в конкретних конфігураціях.

BSS AUDIO представляє SOUNDWEB™ CONTRIO - нову платформу для мережевого керування аудіо системами

“Ми створили цю продукцію, щоб системні інтегратори й надалі мали змогу використовувати всю лінійку обладнання BSS Audio Soundweb London та програмне забезпечення HARMAN HiQnet, оскільки вони залежать від вже завершених інсталяцій, ми також хотіли запропонувати нові переваги в керуванні та системному моніторингу за допомогою потужної продукції Contrio”, - розповідає Айан Грегорі, маркет-менеджер інсталяційного відділу в HARMAN Signal Processing.

Tags: