?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Центр технічної підтримки професійного аудіо корпорації HARMAN у БританіїКорпорація Harman оголосила про відкриття Центру технічної підтримки професійного аудіо в Поттерс Барі (передмістя Лондона), що складатиметься з навчального центру й служби технічної підтримки.
Центр базується на інфраструктурі Soundcraft/Studer, де також розміщені відділи продажу та технічної підтримки мікшерних пультів, мікрофонів і професійних навушників.
"Тепер Harman буде мати один із найбільших Центрів технічної підтримки професійного аудіо в Європі, у якому клієнтам забезпечать індивідуальний сервіс і унікальні програми підготовки", - розповідає Енді Тротт, віце-президент та генеральний менеджер компаній Soundcraft і Studer. "Ця подія є невипадковою, адже все частіше наші клієнти інвестують саме в глобальні інтегровані аудіо рішення".
«Об'єднавши під одним дахом наші фірмові послуги, навчання та тренінги ми створили кращі умови для допомоги клієнтам у використанні усіх можливостей та переваг професійного аудіо корпорації Harman».