?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

На виставці InfoComm 2014 компанія Soundcraft продемонструвала новий пристрій Soundcraft® Realtime Rack.

Компанія Soundcraft інтегрує в мікшери серії Vi плагіни UAD від Universal Audio

Новий Soundcraft® Realtime Rack — це бібліотека з понад 70-ма плагінами UAD від Universal Audio (які відзначені нагородами), сумісні з цифровими мікшерами Soundcraft серії Vi. Realtime Rack має рековий розмір в 1U (юніт) і здатний обробляти до 16 каналів потоку MADI. Окрім того, для збільшення кількості каналів до 32, 48 чи 64 можуть встановлюватися додаткові Realtime Rack.

Існує дві версії Realtime Rack від Soundcraft®: версія Core має 14 попередньо встановлених класичних плагінів HARMAN та UAD; версія Ultimate оснащена 72-ма плагінами, включаючи відтворення звучання легендарного аналогового обладнання від провідних виробників - Studer, Lexicon, dbx, Neve, Manley та інших.

Програмне забезпечення Realtime Rack працює на базі комп’ютера Mac, що забезпечує легкість в керуванні й повний контроль, необхідний для запуску плагінів UAD на окремі канали, AUX-канали та мастер-шини. Зрозуміла "snapshot" система дозволяє миттєво викликати всі плагіни та їх налаштування. Тісна мережева інтеграція з мікшерами серії Vi гарантує збереження всіх налаштувань плагінів у пульті Soundcraft Vi. Один Realtime Rack може працювати з 16-ма каналами, у кожен з яких можна додати до 8-ми плагінів. Є можливість послідовно під’єднати до чотирьох приладів Realtime Rack для одночасної обробки до 64-х каналів.


Tags: